2006

Strona główna » Muzyka » Studio Piosenki PopArt » 2006
Studio Piosenki PopArt

Gratulacje dla naszych wokalistów

Łukasz Lipski odbiera wyróżnienie od szefa festiwalu "Canto Cantare" Mr Eda (Edwarda Chonchery)

Trójka wokalistów z grup działających w MDK-DŚT w Łomży znalazła się w finale I Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży "CANTO CANTARE", który odbył się w Bydgoszczy w dniach 2-3 grudnia 2006. Joanna Zawłocka (grupa Emdek) zajęła I miejsce i zdobyła nagrodę specjalną orgnizatora festiwalu, a Łukasz Lipski i Justyna Chaberek ze Studia Piosenki PopArt otrzymali wyróżnienia.

więcej

Łukasz najlepszy

foto

W ubiegłą sobotę, 4 listopada, wokaliści Studia Piosenki POPART brali udział w IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki w Małogoszczu, który rokrocznie gromadzi czołówkę uzdolnionej wokalnie młodzieży z całego kraju (laureatami poprzednich edycji zostawali m.in finaliści telewizyjnego programu Idol). Pomimo bardzo silnej konkurencji wrócili z 3 nagrodami tym razem wszystkie zdobył Łukasz Lipski.

więcej

Rokendrolowe powitanie lata

foto

Niekonwencjonalnie, bo rokendrolowo przywitaliśmy w tym roku lato, a to za sprawą młodych wokalistów ze Studia Piosenki PopArt, którzy właśnie 22 czerwca wystapili ze swoim najnowszym programem w centrum miasta, na Starym Rynku. Na program koncertu „Jeszcze Więcej Rokendrola” złożyły się niezapomniane polskie i światowe szlagiery z lat 60-tych i 70-tych.

więcej

Gorący weekend Studia Piosenki PopArt

Krzysztof Antkowiak nie szczędził ciepłych słów pod adresem wokalistów PopArtu, a szef Studia Piosenki dowiedział się, że ma "mocny skład" :-)

VII Festiwal Piosenkarzy Amatorow MUFKA i II Festiwal Piosenek Jacka Cygana to konkursy, w których w ubiegły weekend wzięli udział adepci Studia Piosenki POP ART. I choć pierwszy odbywał się w Warszawie i trwał 3 dni a drugi w Kolnie, to dzięki precyzyjnej logistyce szefowi studia piosenki udało się zdążyć na wszystkie przesłuchania konkursowe jego podopiecznych, towarzyszyć im podczas rejestracji, prób mikrofonowych, być obecnym przy ogłaszaniu wyników eliminacji, no i oczywiście podczas wręczania nagród, a tych było tym razem naprawdę sporo... Oto relacje z obydwu imprez.

więcej

PopArt pod Kolumną Zygmunta

foto

O warszawskich sukcesach młodych wokalistów Studia Piosenki już pisaliśmy - informowały o nich także lokalne media. Miłym wydarzeniem dla laureatów Festiwalu Piosenek Jacka Cygana był udział w koncercie galowym, który odbył się w ubiegłą niedzielę na zakończenie festynu "Dziecięca Stolica" (informacje o tej imprezie jak również o festiwalu zainteresowani mogą znaleźć informacje na stronie internetowej Ośrodka Działań Artstycznych "Dorożkarnia" w Warszawie).

więcej

Komplet nagród dla PopArtu

foto

Młodzi wokaliści ze Studia Piosenki PopArt „podbili Warszawę”. 23 kwietnia 2006, podczas odbywającego się w „Dorożkarni” Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej zgarnęli niemal wszystkie nagrody... Indywidualnie jako solista pierwszą nagrodę w kategorii szkół podstawowych zdobył Łukasz Lipski, a Justyna Chaberek drugą w kategorii liceów. Warto dodać, że w tej kategorii jury pierwszej nagrody nie przyznało. W kategorii zespołów i duetów było jeszcze lepiej.... Zespół czyli Marcin Wincenciak, Tomasz Wiśniewski, Radek Pietrzak i Łukasz Lipski zdobył pierwszą nagrodę, a duet Weronika Chaberek i Marcin Wincenciak wyróżnienie...

więcej

10 lat Studia Piosenki PopArt

foto

koncert jubileuszowy 24 lutego 2006, godz.20.00 sala MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3

więcej

« · 1 · »
MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001