Koncerty

Strona główna » Muzyka » Scena Rockowa » Koncerty
Scena Rockowa

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI

Data : 31.03.2019 / niedziela
Wejście: 19.00
Start koncertu: 20:00
Miejsce : Klub PopArt, MDK- DŚT ul. Wojska Polskiego 3
Bilety :
50 zł - przedsprzedaż w Eventim (eventim.pl mediamarkt itp). Bilety kolekcjonerskie wkrótce!
60 zł - w dniu koncertu
+++ Bilety kolekcjonerskie dostępne będą w sprzedaży na bramce w dniu koncertu. Będzie istniała możliwość wymiany e-biletów na druki kolekcjonerskie po koncertach (ograniczona pula).

1 marca światło dzienne ujrzy długo wyczekiwany nowy album KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, zatytułowany „Popiór". Z tej okazji odbędzie się trasa koncertowa promująca nowe wydawnictwo. Płyta „Popiór” będzie dostępna do kupienia tylko na koncertach zespołu oraz przez stronę internetową: www.kat-rk.pl.

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo.

Po okresie konfliktów w macierzystej formacji KAT z jej gitarzystą, Roman Kostrzewski i Irek Loth postanowili powołać do życia nowy byt na bazie niezbywalnych praw autorskich, nie pozwalając odejść w zapomnienie ich dotychczasowej pracy twórczej – swoim wspólnym kompozycjom, z tekstami Romana Kostrzewskiego.

Muzycy mając za sobą wieloletnie doświadczenie sceniczne na największych polskich festiwalach: Rock Arena, Jarocin, Metalmania, goszczenie na tych samych deskach scenicznych z Metallicą, Iron Maiden, Motorhead, Hanoi Rocks itd. określili go mianem KAT & Roman Kostrzewski.

Charyzma Romana Kostrzewskiego i Irka Lotha jako muzyków i instrumentalistów i Romana Kostrzewskiego jako autora tekstów, w połączeniu z doskonałymi gitarzystami, pozwoliła na kontynuację artystycznej drogi pod nowym szyldem i z okazałą akceptacją Fanów, co owocuje wieloma koncertami w kraju i zagranicą.

2019-01-23 11:42 Opublikował: Admin

Łydka Grubasa / Chorzy

Data : 15 marca 2019 r.
Godzina : 20.00
Miejsce : Klub PopArt, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3
Bilety : 30 / 40 zł
Przedsprzedaż : MDK-DŚT, Galeria Pod Arkadami

Zespół ŁYDKA GRUBASA kontynuuje ofensywę koncertową. Kolejna trasa GRAĆ UTWORY TOUR wystartowała! ŁYDKA zawita na Rockowej Scenie MDK-DŚT już w marcu.

Zespół wpisuje się w nurt humorystycznego rocka i metalu. Na ich koncertach dowiecie się, czemu trzeba uciekać przed Adelajdą, jak zrozumieć Gender, pokażecie Lupę, pozdrowicie Byłą, i zakisicie Ogóra. Pomimo tendencji do śmieszkowania, zespół dba mocno o warstwę muzyczną i brzmieniową.

Zespół o swojej trasie : „Tym razem gramy co chcemy - będzie troszkę staroci, będą świeżynki - co tylko nam (i Wam) do głowy przyjdzie. Cel jest jeden - maksymalnie dobra zabawa i rock and roll.
Na pohybel smuteczkowi! Grać utwory!”

www.lydkagrubasa.pl
www.facebook.com/chorzyofficial
www.facebook.com/events

2019-01-22 10:24 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001

BIP