
I NAGRODĘ zespołowi „Verbum” z Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży za spektakl pod tytułem „Oszustwo Księcia” w reżyserii Marcina Marchelskiego za kreację zbiorową, czystość konsekwencji formy, a co za tym idzie stworzenie zabawy dla widza.
WYRÓŻNIENIE zespołowi „Ostatnia deska ratunku” z Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących za podjęcie tematu w spektaklu „Ostatnie święta” wchodzenia w dorosłość w myśl tego, co mówią krytycy teatralni, że „życie kształtuje teatr, a nie odwrotnie”.
NAGRODA INSTRUKTORSKA Marcinowi Marchelskiemu ufundowaną przez Wyższą Szkołę Agrobiznesu w Łomży za świadomość, że potrafi bawić się tym co robi, a poza tym za umiejętność stworzenia jedności zespołu teatralnego.
WYRÓŻNIENIE AKTORSKIE Sylwii Wiśniewskiej z grupy teatralnej „Makarioi” w za poszukiwanie prawdy, a co za tym idzie naturalność za kreację Gosi w spektaklu „Jesteś Gośka”.
WYRÓŻNIENIE AKTORSKIE Bartoszowi Kamińskiemu za rolę króla Filipa w przedstawieniu „Król Mięsopust” za wyrazistą rolę w spektaklu Kolneńskiego Domu Kultury
NAGRODA SPECJALNA Kazimierzowi Koterowi za wieloletnie działania teatralne i upowszechnianie kultury teatralnej.
Na zakończenie imprezy wystąpił gość Konfrontacji - Teatr Brama z Goleniowskiego Domu Kultury, który przedstawił spektakl „Historia” wg Witolda Gombrowicza.
Zdjęcia z przeglądu - Adam Gardocki