Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

Strona główna » Teatr i słowo » Konkurs Poetycki im. Jana Kulki
Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

XIX Konkurs Poetycki im. J. Kulki

foto

Zapraszamy do udziału w XIX Konkursie Poetyckim im. Jana Kulki organizowanym przez Miejski Dom Kultury- Dom Środowisk Twórczych w Łomży. Warunkiem udziału w Konkursie Poetyckim jest nadesłanie na e-mail Organizatora zestawu dwóch niepublikowanych drukiem oraz nienagradzanych w innych konkursach (w tym w konkursach internetowych) tekstów poetyckich w języku polskim. Zgłoszenia należy przesyłać do 20 kwietnia 2021 r.

więcej

WIERSZE W INTERPRETACJI TOMASZA RYNKOWSKIEGO

foto

XVIII Konkurs Poetycki im. Jana Kulki – nagrodzone wiersze czyta Tomasz B. Rynkowski - aktor Teatru Lalki i Aktora w Łomży. Zachęcamy też do pobrania tomiku poetyckiego, w którym znajdują się wszystkie docenione przez jury utwory.

więcej

PAWEŁ PODLIPNIAK O 18. EDYCJI KONKURSU POETYCKIEGO IM.JANA KULKI

foto

Zapraszamy do obejrzenia materiału video, w którym Paweł Podlipniak, przewodniczący jury, podsumowuje 18. edycję Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki.

więcej

WYNIKI 18. KONKURSU POETYCKIEGO IM.JANA KULKI

foto

Jury w składzie: Tomasz Bąk, Marek Kucak, Paweł Podlipniak po zapoznaniu się z tekstami poetyckimi 154. autorów postanowiło przyznać następujące nagrody:

więcej

TOMIK - WIERSZE NAGRODZONE

foto

Zapraszamy do lektury tomiku. Znalazły się w nim nagrodzone wiersze laureatów 18. edycji Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki, którym serdecznie gratulujemy !

więcej

XVII Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

foto

11 maja 2019r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie siedemnastej edycji Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki. Tegoroczne podsumowanie konkursu uświetnił koncert Sławomira Zygmunta…

więcej

XVI Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

foto

12 maja 2018r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie szesnastej edycji Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki. Tegoroczne podsumowanie konkursu uświetnił recital Olka Grotowskiego... O tym, że znaleźli się w wybranym gronie laureatów XVI Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki, wiedzieli już od jakiegoś czasu... ale dopiero podczas gali wręczenia nagród dowiedzieli się, które miejsce przypadło im w udziale. Dlatego emocjom i wzruszeniom nie było końca… Poeci wyjechali z Łomży bogatsi o piękne wspomnienia, pachnące róże, tomiki poezji Jana Kulki (jak co roku ofiarowała je żona poety, Pani Barbara), a także, dzięki hojności Sponsorów - zastrzyk gotówki. No i jeszcze wspólne śpiewanie z Olkiem Grotowskim… Niech poeci mają się dobrze! Do zobaczenia za rok!

więcej

XV Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

foto

13 maja 2017r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie piętnastej edycji Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki. Tegoroczne podsumowanie konkursu uświetnił jubileuszowy koncert Andrzeja Poniedzielskiego pt. "LIVE?".

więcej

XIV Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

Wszyscy laureaci 14. edycji Konkursu

30 kwietnia 2016 r. w sali widowiskowej MDK-DŚT odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie czternastej edycji Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki i wręczenie nagród laureatom. Tegoroczne podsumowanie Konkursu uświetnił koncert: YAGA w repertuarze “…Piaf Greco Aznavour”.

więcej

XIII Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

Na zdjęciu od prawej: Anatol Borowik, Alicja Kuberska, Paweł Banach, Krystyna Konecka, Piotr Piątek, Artur Szczęsny i Pani Malczewska

2 maja 2015 o godz.18.00 w sali widowiskowej MDK-DŚT przy ul. Wojska Polskiego 3 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie trzynastej edycji Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki i wręczenie nagród laureatom. Tegoroczne podsumowanie Konkursu uświetnił koncert Anatola Borowika “Wiara, Nadzieja, Miłość”.

więcej

XII Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

Fot.Marcin Kossakowski

Rozstrzygnięcie dwunastej edycji Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki już za nami... 26 kwietnia 2014 o godz.17.00 w sali widowiskowej MDK-DŚT przy ul. Wojska Polskiego 3 odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu. W programie znalazł się: spektakl "Trzy drzewa" uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej Zakładów Spożywczych Bona, recital akordeonowy Pawła Janasa oraz oczywiście wręczenie nagród laureatom.

więcej

XI Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

foto

27 kwietnia 2013 w sali widowiskowej MDK-DŚT odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie jedenastej edycji Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki i wręczenie nagród laureatom. Podsumowanie Konkursu uświetnił koncert Hanny Skrodziej-Bałaty ”Na te dobre i trochę gorsze dni”. W programie znalazły się m.in. utwory: „Ach życie, życie”, „Stary Dom”, „Pociąg życia”.

więcej

X Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

foto

28 kwietnia 2012 w sali widowiskowej MDK-DŚT przy ul. Wojska Polskiego 3 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki i wręczenie nagród laureatom. Podsumowanie dziesiątej już edycji Konkursu uświetnił koncert polskiego muzyka, kompozytora, wokalisty – Tadeusza Woźniaka oraz spektakl „Tu tam tam i tu” Grupy teatralnej „Gesty” działającej w Warsztacie Terapii Zajęciowej przy Zakładach Spożywczych „BONA” Sp. z o.o. w Łomży.

więcej

IX Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

foto

30 kwietnia 2011 o godz.17 w sali widowiskowej MDK-DŚT przy ul. Wojska Polskiego 3 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie dziewiątej edycji Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki i wręczenie nagród laureatom. Podsumowanie Konkursu uświetnił koncert polskiego kompozytora, poety, pieśniarza i malarza - Mirosława Czyżykiewicza.

więcej

VIII Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

24 kwietnia 2010 roku w Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie VIII edycji Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki i wręczenie nagród laureatom. jury w składzie: Sergiusz - Sterna Wachowiak, Henryk Gała, Paweł Szydeł po przeczytaniu wszystkich tekstów poetyckich, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

więcej

VII Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

foto

Wręczenie nagród laureatom konkursu oraz koncert zespołu Czerwony Tulipan

więcej

VI Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

foto

26 kwietnia 2008 roku w Galerii Pod Arkadami na Starym Rynku w Łomży odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie szóstej edycji Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki i wręczenie nagród laureatom. jury w składzie: Krzysztof Kuczkowski, Wojciech Kass i Anna Szczyglewska po przeczytaniu wszystkich tekstów poetyckich, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

więcej

V Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

foto

27 kwietnia 2007 w Galerii ”BONAR” odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie V Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki i wręczenie nagród laureatom. Jury w składzie: Barbara Kulka, Andrzej Zaniewski, Wojciech Kass po przeczytaniu wszystkich tekstów poetyckich, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

więcej

IV Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

foto

11 lutego 2006 w Galerii ”BONAR” odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom IV Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki. Głównym sponsorem konkursu od pierwszej edycji pozostają Zakłady Spożywcze „BONA” w Łomży. Corocznymi fundatorami nagród są również Prezydent Miasta Łomża za wiersz o tematyce łomżyńskiej, Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży, Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych Kultury (organizator konkursu), Agencja Turystyczna Baltica Travel i Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży.

więcej

III Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

foto

12 lutego 2005 roku w Galerii ”BONAR” przy ul. Wojska Polskiego 3 odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom III Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki. Regulamin konkursu skierowany był do wszystkich osób piszących poezję, zarówno zrzeszonych w związkach twórczych, jak i niezrzeszonych.

więcej

« · 1 · 2 · »» · »
MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001