Grupa Twórcza Fanaberia

Strona główna » Plastyka » Grupa Twórcza Fanaberia

Podróże

foto

Wystawa „Podróże Fanaberii”, to odkrywanie siebie, swoich talentów i twórczych możliwości. Dzielenie się swoimi doznaniami, emocjami, spostrzeżeniami i pięknem jakie nas porusza. Podróże są niezwykle ważne dla artystów, bo pozwalają czerpać inspiracje z różnych kultur, krajobrazów, historii.

więcej

Muzyka w nas

foto

"Muzyka w nas" to druga wystawa Twórczej Grupy Fanaberia, która rozwija swoje artystyczne pasje pod okiem Anny Bureś w Pracowni Plastycznej MDK DŚT. Łomżyńscy artyści podjęli się trudnego wyzwania jakim było odszukanie korelacji między muzyką, a malarstwem, fotografią i innymi technikami plastycznymi. W Hali Kultury zostały zaprezentowane prace, inspirowane różnymi rodzajami muzyki, a całość tworzy niezwykłą przestrzeń artystycznych realizacji.

więcej

Fanaberie Początek

foto

Jesteśmy twórczą grupą "Fanaberia”. Pomimo różnego wieku, wykształcenia, doświadczeń artystycznych, połączyła nas pasja do malarstwa i rysunku. Uważamy, że najważniejszym jest odnalezienie w sobie wewnętrznego artysty i rozwijanie talentów poprzez kreatywne poszukiwania tego co daje nam satysfakcję i dużo radości. Zaczęliśmy tworzyć w lipcu 2022, malując pejzaże łomżyńskich ulic i pięknych okolic naszego miasta. Od września spotykamy się raz w tygodniu w Pracowni Plastycznej Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży, by podążać własną ścieżką artystycznych przeżyć. Na spotkaniach pielęgnujemy świadomość twórczą, inspirujemy się, doświadczamy, poznajemy i odkrywamy tajniki warsztatu malarskiego. Odkrywamy też siebie, budzimy uśpione emocje i możliwości twórcze. 

więcej

« · 1 · »
MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001