JOANNA ZAWŁOCKA z zespołem

Strona główna » Muzyka » Koncerty » 2018

JOANNA ZAWŁOCKA z zespołem

  • JOANNA ZAWŁOCKA z zespołem
  • JOANNA ZAWŁOCKA z zespołem
  • JOANNA ZAWŁOCKA z zespołem
  • JOANNA ZAWŁOCKA z zespołem
Koncert w ramach Cafe Kultura
Data : 10.08 / piątek
Godzina : 19.30
Miejsce : Stary Rynek przed Galerią Pod Arkadami
wstęp wolny

Joanna Ewa Zawłocka, po tym jak się w Łomży urodziła i wychowała, również muzycznie (w tej materii szczególe ukłony wysyła p. Magdzie Sinoff ) miała w życiu wiele przygód. Było nią na przykład siedmioletnie współtworzenie  zespołu Miąższ. Przygodą niebywałą było również wzięcie udziału w XIX konkursie na interpretację piosenki "pamiętajmy o Osieckiej" gdzie zdobyła wszystkie główne nagrody. Warto zauważyć, że podczas dwudziestu lat istnienia konkursu takie nagromadzenie nagród zdarzyło się tylko trzy razy i Joanna do tej pory jest trochę w szoku.

Ta przygoda zaowocowała pięknymi współpracami i występami, między innymi udziałem w koncercie i płycie NowOsiecka, gdzie Joanna, tak jak inni przedstawiciele tak zwanej "młodej sceny" (K.Zalewski, The Dumplings, Mela Koteluk i inni) zmierzyła się z interpretacją piosenki z tekstem Osieckiej.

I choć Joanna dalej uparcie twierdzi, że nie jest taką klasyczną fanką piosenek Agnieszki Osieckiej, wybrała te, których fanką jest i razem z kolegami stworzyli koncert, w którym je prezentują na swój sposób.
Sebastian Pikula (gitara elektryczna), Jacek Mazurkiewicz (bass) i Kuba Sojka (perkusja) to trio wybitnych muzyków, którzy grają bez cienia ściemy, nowocześnie, lekko, przestrzennie, organicznie. I na dodatek śpiewają.

Oprócz tego, że Joanna czasem śpiewa koncerty z piosnkami Osieckiej, śpiewa też rock&rolla dla dzieci i rodziców z zespołem Budyń Julka Tuwima oraz oddaje serce swojej pasji największej, czyli pracy w fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu.

2018-07-06 14:51 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001