The Most Wanted Tour

Strona główna » Muzyka » Scena Rockowa » Archiwum » 2012

The Most Wanted Tour

  • The Most Wanted Tour
  • The Most Wanted Tour
  • The Most Wanted Tour
  • The Most Wanted Tour
Data: 26 października 2012
Godzina: 19.00
Miejsce: Klub Pop Art, ul. Wojska Polskiego 3
Bilety: 10 zł

The Most Wanted Tour to przedsięwzięcie trzech zaprzyjaźnionych, stołecznych grup: Leash Eye, Chain Reaction i Exlibris i nie chodzi tu tylko o zwykłą przyjaźń między zespołami…W tym jest coś więcej...

Te trzy kapele są ze sobą związane… jak żadne inne, bowiem muzycy w nich występujący zasilają wymienione składy wzajemnie. Tytułem wyjaśnienia: Konar bębni w Leash Eye i Chain Reaction, Dani gra na gitarze w Chain Reaction i Exlibris, a Voltan gra na klawiszach w Leash Eye i Exlibris. Jak widać więc taka trasa musiała kiedyś dojść do skutku. Jesień 2012 wydaje się być najlepszym do tego momentem… Leash Eye podczas tej trasy kończy promowanie swojej drugiej płyty V.I.D.I, w przeciwieństwie do Chain Reaction oraz Exlibris, które to będą rozpoczynać publiczne ogrywanie swych najnowszych, powstałych w wakacje 2012 materiałów.
Atutem trasy jest niewątpliwie różnorodność stylistyczna prezentowana przez zespoły biorące w niej udział.

Leash Eye
to hard rock szyty na miarę obecnych czasów. Słychać tam melodykę lat 70-tych, natomiast całość brzmi nowocześnie jak przystało na XXI wiek. W 2011 zespół wygrywał liczne prestiżowe konkursy dla zespołów, wydał płytę dla Metal Mind Productions, miał okazję zaprezentować się przed widownia zgromadzoną podczas warszawskiego Sonisphere Festival ( m.in. Iron Maiden i Motorhead), Wacken Open Air w Niemczech oraz w katowickim Spodku jako support Judas Priest.

Chain Reaction
to muzyczny twór czerpiący garściami to, co najlepsze z takich gatunków jak groove, thrash, a także heavy metal. Ostatnia płyta „Cutthroat Melodies", która na rynku ukazała się w czerwcu 2010 r. w Europie Zachodniej, za sprawą Kolony Records to 11 potężnie brzmiących i energicznych utworów utrzymanych w klimatach modern metal. Obecnie zespół kończy nagrywanie trzeciego krążka pt. "Revolving floor".


Exlibris
od niemal dekady łączy energię klasycznego heavy-metalu i hard rocka z przebojowymi melodiami i niebanalnymi aranżacjami. Exlibris to ostre gitary, wyraziste rytmy, pełne rozmachu orkiestracje i mocny, melodyjny wokal. Obecnie zespół kończy nagrywanie drugiej płyty pt. "Humagination".

więcej informacji:
www.facebook.com/leasheye
www.leasheye.pl

Zdjęcia z koncertu: Robert Bukowski

2012-10-16 11:37 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001