Night Mistress i SteelFire

Strona główna » Muzyka » Scena Rockowa » Archiwum » 2015

Night Mistress i SteelFire

  • Night Mistress i SteelFire
  • Night Mistress i SteelFire
  • Night Mistress i SteelFire
  • Night Mistress i SteelFire
  • Night Mistress i SteelFire
Data : 28 sierpnia 2015
Godzina : 19:00
Miejsce : Klub PopArt, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3

NOCNY KOCHANEK to jeden z nielicznych polskich zespołów metalowych, który muzykę, a przede wszystkim towarzyszące jej teksty tworzy z ogromnym dystansem do samych członków grupy oraz do wizerunku zazwyczaj kojarzonego z heavy metalem.

Zespół NOCNY KOCHANEK tworzą muzycy grupy NIGHT MISTRESS. Nawę zespołu NOCNY KOCHANEK zawdzięcza Bartoszowi Walaszkowi – reżyserowi filmu ZEMSTA FARAONA, a także popularnej kreskówki KAPITAN BOMBA, w której wielokrotnie można było usłyszeć muzykę NIGHT MISTRESS. W jednym z odcinków zespół wystąpił pod szyldem NOCNY KOCHANEK, będącym prześmiewczym tłumaczeniem nazwy NIGHT MISTRESS. To wydarzenie uznawane jest za datę narodzin NOCNEGO KOCHANKA.

Muzykę NOCNEGO KOCHANKA należy określić mianem tradycyjnego heavy metalu typowego dla takich zespołów jak: IRON MAIDEN, JUDAS PRIEST, BLACK SABBATH, czy SAXON. Grupa doskonale czuje się na scenie i znakomicie sprawdza na koncertach. W roku 2014 zespół wystąpił na XX Przystanku Woodstock.

STEEFIRE to pięciu szalonych mężczyzn rodem z Mińska Mazowieckiego, którzy spełniają swoje marzenia przemierzając kraj wzdłuż i wszerz w pogoni za sławą, rozgłosem i kobietami :)

Zagrali dziesiątki koncertów na terenie całej Polski, w tym między innymi support pierwszego wokalisty IRON MAIDEN, Paula Di Anno podczas festiwalu DOŁADOWANIE, . Grupa otwierała również koncerty takich legend polskiej muzyki jak TURBO, HEY, czy ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY. Udane występy w kraju otworzyły zespołowi drogę do pierwszego koncertu za granicą. STEEFIRE torpedowało fanów na koncercie w Wilnie.

Zespół zaznaczył swoją obecność w kilku konkursach muzycznych (m.in. uzyskał tytuł Zespołu Tygodnia w Skoda Auto Muzyka). Ma na koncie płytę pod tytułem ROCK N' ROLL NA WIEKI WIEKÓW, wydaną na początku 2013 roku. Promuje ją singiel LOLITA, do którego powstał teledysk. Obecnie zespół jest w trakcie nagrywania LP READY TO ROCK. Cechą wyróżniającą chłopaków jest niezwykła energia podczas występów na żywo. To prawdziwe rock n' rollowe tornado! Fani klasycznego hard rocka i heavy metalu stylizowanego na „imprezowe lata 80” nie zawiedli się.

https://www.facebook.com/SteelFireBand

https://www.youtube.com/watch?v=0sj8I7X7dis

Zdjęcia z koncertu : Marcin Kossakowski


2015-08-12 10:10 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001