2023

Strona główna » Muzyka » Koncerty » 2023

ŚPIEWAJMY DLA NIEPODLEGŁEJ !

foto

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski i Dyrektor MDK-DŚT zapraszają na wspólne śpiewanie najpiękniejszych pieśni patriotycznych przy wtórze Łomżyńskiej Orkiestry Dętej pod batutą Waldemara Borusiewicza i z udziałem Edyty Piaseckiej i Marii Hubluk.

więcej

Urodziny Pani Hani

foto

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie muzyczne z okazji urodzin Hanki Bielickiej. W tym roku proponujemy klimatyczny i pełen humoru koncert „Wieczór na Brodawayu” w wykonaniu Artystów polskiej sceny muzycznej. Na koncercie usłyszycie największe tytuły światowej sceny musicalowej, a Artyści zaprezentują songi, które podbiły serca publiczności na całym świecie.

więcej

Koncerty Festiwalu Soundtrack

foto

Zapraszamy na dwa wieczory koncertowe Festiwalu SOUNDTRACK otwarte dla publiczności :

więcej

JAZZ Beatles by Imienowski Jazz Set

foto

Data: 25 września 2023 / poniedziałek Godzina: 19:00 Miejsce: Scena na Piętrze, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3

więcej

Polski Dzień Bluesa Łomża 2023

foto

Polski Dzień Bluesa w Łomży – to już tradycja ! W sobotę, 16 września na scenie Hali Kultury spotkają się trzy zespoły: The BL Blues Band, Silesian Hammond Group, Blues Junkers, którym serca biją w rytmie bluesa. Nieformalne Środowisko Muzyków Łomżyńskich i MDK-DŚT zapraszają.

więcej

Podlaska Oktawa Kultur również w Łomży !

foto

Święto muzyki, folkloru i różnorodności! To wszystko na koncercie gruzińskiego chóru MDZLEVARI w ramach Podlaskiej Oktawy Kultur. Wydarzenie odbyło się 28 lipca, godz.18:30 w Hali Kultury na Starym Rynku w Łomży.

więcej

Tamara Behler Trio w ramach Cafe Kultura

foto

Data: 6.08.2023 / niedziela Godzina: 18:00 Miejsce: Ogródek Galerii Pod Arkadami / Stary Rynek / Łomża Wstęp wolny Dajcie się przenieść w czasie i oddać we władanie twista i rock'n'rolla. Przed wami taneczne wydarzenie rodem z lat 60-tych. Nasz magiczny parkiet zaprasza wszystkich, którzy chcą spędzić niedzielne popołudnie w rozrywkowym stylu. W repertuarze takie hity jak : "Let's Twist Again", "Hit The Road Jack", 'Twist and Shout, Oh Carol", "Only You" i wiele innych.

więcej

Kasia Garłukiewicz-Szubzda w ramach Cafe Kultura

foto

Data: 4.08.2023 / piątek Godzina: 18:30 Miejsce: Ogródek Galerii Pod Arkadami / Stary Rynek / Łomża Wstęp wolny

więcej

Beat Back w ramach Cafe Kultura

foto

Data: 5.08.2023 / sobota Godzina: 18:00 Miejsce: Ogródek Galerii Pod Arkadami / Stary Rynek / Łomża Wstęp wolny

więcej

Siostry Melosik w ramach Cafe Kultura

foto

Data: 12.08.2023 / sobota Godzina: 18:00 Miejsce: Ogródek Galerii Pod Arkadami / Stary Rynek / Łomża Wstęp wolny

więcej

Petera Sextet w ramach Cafe Kultura

foto

Data: 11.08.2023 / poniedziałek Godzina: 18:00 Miejsce: Ogródek Galerii Pod Arkadami / Stary Rynek / Łomża Wstęp wolny

więcej

Violincelli Quartet w ramach Cafe Kultura

foto

Data: 13.08.2023 / Godzina: 18:00 Miejsce: Ogródek Galerii Pod Arkadami / Stary Rynek / Łomża Wstęp wolny

więcej

Zbyszek Bieniak i Piotr Trela w Galerii Pod Arkadami

foto

koncert w ramach akcji Noc Muzeów 2023

więcej

CLOSTERKELLER

foto

CLOSTERKELLER to legenda, której nie trzeba przedstawiać! Czołowy przedstawiciel nurtu tzw. “klimatycznego” rocka na polskiej scenie. Rozpoczynali w 1988 roku, grając ciężką muzykę spod znaku brytyjskiej nowej fali. Liderką zespołu niezmiennie jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną, która uczyniła z niej wzorzec do naśladowania dla wielu młodych wokalistek rockowych. Teksty Anji - mroczna i pełna metafor poezja stanowią także bardzo ważny atut zespołu Closterkeller.

więcej

WIWAT MAJ, TRZECI MAJ !

foto

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych zaprasza na wspólne śpiewanie najpiękniejszych pieśni patriotycznych przy wtórze Łomżyńskiej Orkiestry Dętej pod batutą Waldemara Borusiewicza i z udziałem dwóch sopranistek: Edyty Piaseckiej i Marii Hubluk-Kaszuby i Chóru Amici pod kierownictwem Anny Kurowskiej. W repertuarze znajdą się utwory o tematyce wolnościowej z okresu XIX/XX w., znane i lubiane żołnierskie szlagiery, jak również utwory instrumentalne. Widzowie otrzymają śpiewniki z tekstami utworów, tak, aby mogli uczestniczyć we wspólnym śpiewaniu.

więcej

Czerwony Tulipan

foto

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza na koncert zespołu Czerwony Tulipan, który uświetni podsumowanie 21. edycji Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki.

więcej

MICHAŁ SALAMON – Lion’s Gate w ramach Jazzowy Dom Kultury

foto

Data: 23.01.2023 Godzina: 19:00 Miejsce: MDK-DŚT, Scena na Piętrze, ul. Wojska Polskiego 3 Bilety: 40 zł Bilety ulgowe: 30 zł (Karta Dużej Rodziny , Karta Seniora, Legitymacja Studencka i Uczniowska

więcej

« · 1 · »
MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001