Scena z Mistrzem

Strona główna » Muzyka » Warsztaty » Scena z Mistrzem

Scena z Grażyną Łobaszewską

foto

Data : 18.03.2018 Godzina : 18.00 Miejsce : MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3 Bilety : 30 zł

więcej

Scena z Ewą Kuklińską

foto

Data : 27.04.2018 Miejsce : MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3

więcej

Scena z Januszem Szromem

foto

Janusz Szrom - wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie i Akademii Muzycznej w Poznaniu, przez dwa dni służył radą młodym wokalistom, prowadząc warsztaty w Miejskim Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Efektem warsztatów był wspólny koncert finałowy artysty i adeptów sztuki wokalnej.

więcej


Scena z Mieczysławem Szcześniakiem

foto

Kolejne spotkanie z cyklu Scena z Mistrzem już za nami. W piątej edycji projektu w roli Mistrza wystąpił Mieczysław Szcześniak. Gościem specjalnym koncertu finałowego była Grażyna Łobaszewska. Artystom towarzyszyli wyśmienici muzycy : Paulinho Garcia gitara, Marcin Pospieszalski bas, Paweł Dobrowolski - perkusja, Tomas Sanchez perkusjonalia, Adam Lemańczyk – fortepian.

więcej


Scena z Joanną Trzepiecińską

foto

Podczas 2-dniowych zajęć z artystką i towarzyszącym jej znakomitym pianistą - Bogdanem Hołownią uczestnicy warsztatów pracowali nad wybranymi przez siebie utworami. Jako że występ finałowy uczestników tej edycji warsztatów chcieliśmy zadedykować wielkiej łomżyniance – Hance Bielickiej, sugerowany repertuar to utwory o zabarwieniu satyrycznym, nierzadko wymagające pewnego rodzaju aktorstwa.

więcej


Scena z Agnieszką Gorączkowską

foto

Tym razem młodzi wokaliści spotkali się z nurtem gospel. Agnieszka Gorączkowska to wokalistka sekcji wokalnej Mieczysława Szcześniaka, współpracująca przez wiele lat jako solistka chórem gospel Trzecia Godzina Dnia, udzielająca się również jako wokalistka studyjna. Trener wokalny, juror w festiwalach piosenki. Efektem warsztatów będzie wspólny koncert finałowy Agnieszki z uczestnikami "Sceny z Mistrzem".

więcej

« · 1 · »
MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001