Acid Drinkers – Peep Show!

Strona główna » Muzyka » Scena Rockowa » Archiwum » 2017

Acid Drinkers – Peep Show!

  • Acid Drinkers – Peep Show!
  • Acid Drinkers – Peep Show!
  • Acid Drinkers – Peep Show!
  • Acid Drinkers – Peep Show!
  • Acid Drinkers – Peep Show!
Data: 25.02.2017 / sobota
Miejsce: Klub Pop Art., MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3
Start: 19:00
Bilety w przedsprzedaży (MDK-DŚT i Galeria Pod Arkadami): 40 pln
Bilety w dniu koncertu: 50 pln
Support: Projekt Patryoci

Tytuł PEEP Show to w rozwinięciu Paralysing, Expansive, Energetic Power Show, co w kilku słowach idealnie oddaje charakter materiału, którym KWASOŻŁOPY uraczą swoich fanów na koncertach w całym kraju. Płyta miała swoją premierę jesienią 2016 roku.

„Zawsze chciałem nagrać płytę, która byłaby wypadkową trzech naszych albumów – Are You a Rebel, Infernal Connection i Verses Of Steel. Peep Show to właśnie takie 3 w 1” – komentuje materiał perkusista zespołu Ślimak. „Na tym albumie nie bierzemy jeńców zupełnie! To jest najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w naszej historii. Postawiłbym go mniej więcej koło stalowych wersetów, czyli “Verses of Steel” lub “Infernal Connection” – zapowiadał materiał Titus. 

Acid Drinkers podczas koncertów to prawdziwy paraliżujący, ekspansywny, energetyczny pokaz siły!

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały, będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu - zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

Posłuchaj całą płytę:  YouTube - http://bit.ly/2cLpuh2


Pampeluna4P to nowy sześcioosobowy skład, tworzony przez muzyków zespołu Pampeluna i rapera 4P solo – pod nazwą Projekt Patryoci, który istnieje od wiosny 2016 roku. Muzycy wchodzący w skład zespołu od lat biorą udział w licznych festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych, gdzie zdobywają dużą liczbę nagród i wyróżnień. Pomysł na stworzenie wspólnie zespołu i wydanie albumu pod nazwą „Projekt Patryoci” powstał na bazie wieloletniego zainteresowania historią, zarówno przez członków zespołu Pampeluna, jak i rapera 4P Solo.
Grupa nie tak dawno rozpoczęła podbijanie polskich scen, a może się już pochwalić m.in. występem podczas tegorocznego festiwalu LuxFestu, a także tytułem Zespołu Roku 2016 wg plebiscytu Fabryki Zespołów!
Pampeluna 4P to wyjątkowe połączenie dwóch muzycznych światów, które na scenie przeradza się w istny wulkan energii. Ciężkie gitarowe granie okraszone jest hiphopowym wokalem, a wszystko to dopełnia dawka wiedzy na temat historii naszego kraju. Nie brakuje tutaj informacji o najważniejszych wydarzeniach, legendach oraz polskiej tradycji.

Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/projektpatryoci/

Link do clipu: https://www.youtube.com/watch?v=XUjHo26rpJQ&app=desktop

Zdjęcia z koncertu : Marcin Kossakowski

Czytaj także :

"Peep Show Acid Drinkers w Łomży" na www.4lomza.pl

"Acid Drinkers ponownie w Łomży" na www.tvitv.pl

2017-01-26 14:07 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001