Wirtualna Galeria Fotograficzna

Strona główna » Plastyka » Galeria Pod Arkadami

Wirtualna Galeria Fotograficzna

Wirtualna Galeria Fotograficzna
Fot. : Piotr Zawistowski
  • Wirtualna Galeria Fotograficzna"W SIECI" - Fot. Adam Czarniewicz - to fotografia, która pokazuje za pomocą artystycznego wyrazu przeciwne krańce jednej rzeczywistości.
  • Wirtualna Galeria Fotograficzna"HISTORIA LIŚCIA" - Fot. Adam Czarniewicz - to wstęp do abstrakcji na podstawie fotografii (macro) ujęć liścia, to metoda (jedna z wielu) pokazania natury w artystycznej kreacji.
  • Wirtualna Galeria Fotograficzna"KONTRAST" - Fot. Adam Czarniewicz - to nic innego jak pokazanie za pomocą obrazu fotograficznego zestawienia przeciwieństw.
Galeria Pod Arkadami w okresie zamknięcia dla zwiedzających zaprasza wszystkich do wspólnego tworzenia "Wirtualnej Galerii Fotograficznej", w której prezentowalibyśmy zdjęcia pokazujące jak wygląda Wasze życie w tym trudnym okresie pandemii korona-wirusa. Pokażcie jak spędzacie czas w domach, na spacerach czy w pracy. Liczymy na dużo interesujących zdjęć tak pod względem tematycznym, jak i formalnym, a także na to, że wiele z nich stanie się inspiracją dla innych jak ciekawie i pożytecznie spędzić ten czas.

Przysyłajcie swoje zdjęcia wykonane aparatem lub komórką na adres:

galeriapa@mdk.lomza.pl

Najciekawsze zdjęcia będą publikowane na stronie i fb Miejskiego Domu Kultury- Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Działalność "Wirtualnej Galerii Fotografii" zwieńczy wystawa w realu prezentująca najciekawsze fotografie. Wystawa planowana jest w okresie letnim w Miejskim Domu Kultury- Domu Środowisk Twórczych.

2020-04-02 14:15 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001