Soundtrack 2021 - INFO

Strona główna » Muzyka » Festiwal SOUNDTRACK » Soundtrack 2021 - INFO

SOUNDTRACK 2021 - INFO

  • SOUNDTRACK 2021 - INFOSandra Mika
  • SOUNDTRACK 2021 - INFOJulia Kuzyka
  • SOUNDTRACK 2021 - INFOSantiago Bello
  • SOUNDTRACK 2021 - INFOŁukasz Bojaczuk
PROGRAM

Piątek  (1.10)

17.00 - 20.00 - warsztaty wokalne dla sekcji chóralnej
Magda Sinoff, Łukasz Bjaczuk, Julia Kuzyka 

Sobota (2.10)

10.30 - 11.00 - rejestracja, spotkania organizacyjne                                                                  
11.15 - 12.00 - rozśpiewanie
12.00 - 13.00 - warsztat "Trema to nie afera" Marta Perkowska                                              
13.00 - 17.00 - warsztaty wokalne (indywidualne i zbiorowe) - Sandra Mika, Julia Kuzyka, Łukasz Bojaczuk 
17.00 -  przerwa obiadowa                                                                          
19.00 - eliminacje konkursowe 

Niedziela (3.10)

11.15 - 12.00 - rozśpiewanie
12.00 - 16.00 - warsztaty wokalne, teatralno-taneczne - Santiago Bello, Sandra Mika, Łukasz Bojaczuk, Julia Kuzyka
16.00 - przerwa obiadowa                                                      
18.00 - Koncert Galowy Laureatów z udziałem gości i jurorów Festiwalu

 

Jury :

Sandra Mika / przewodnicząca

Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazz i muzyka Estradowa kierunku śpiewa solowy. Założycielka Muzycznego Adresu - szkoły wokalnej, do której uczęszczają dzieci i młodzież. Sandra jest laureatką wielu prestiżowych ogólnopolskich festiwali między innymi:  ,,Pejzaż bez Ciebie'', Festiwalu Ballady Filmowej w Toruniu, ''Wschody'', "Korowód", "Niemen Non Stop" czy Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego.
Na Festiwalu Soundtrack wyśpiewała w roku 2013 Grand Prix, które otrzymała od Mieczysława Szcześniaka i Grażyny Łobaszewskiej.
Była jedną z finalistów programu muzycznego The Voice of Poland. Obecnie pisze teksty oraz komponuje dla artystów polskiej sceny muzyki rozrywkowej w ramach współpracy z wytwórnią Niebieski Label. Współpracuje między innymi z
Natalią Przybysz, Smolikiem, Kubą Badachem i Adamem Sztabą w ramach stypendium Music Masterclass - Fundacji Norblina. 

Julia Kuzyka

Studentka filologii polskiej i aktorstwa teatru muzycznego (Policealne Studium Wokalno-Aktorskie w Białymstoku). Udział w spektaklach muzyczny “Witajcie w naszej bajce — Akademia Jana Brzechwy” , “Listy na wyczerpanym papierze” , “(Nie)Wyczerpana Poczta Muzyczna”. Zdobywczyni ; Grand Prix — XI Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Hanki Bielickiej „Radość Spod Kapelusza”, 2017,  Nagroda główna III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Jacka Kaczmarskiego, Olsztynek 2017, Grand Prix  XXII Ogólnopolski Festiwal Teatru, Piosenki, Tańca „Kwiecień-Plecień”, Sierpc 2017, Nagroda za muzykalność — Ogólnopolski Festiwal Anglojęzycznej Piosenki Filmowej SOUNDTRACK 2017, Nagroda specjalna Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie — Przegląd Pieśni Patriotycznej „VIVA POLONIA” Legionowo 2017 , Laureatka Nagrody Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu  i Ogólnopolskiego FESTIWALU „Piosenki Mistrza Jeremiego” Stacja Kutno 2018, Kutno 2018, I miejsce IX Ogólnopolski Konkurs Piosenki Kabaretowej im. Jeremiego Przybory, Warszawa 2018, I miejsce — XXVIII Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej KAMIEŃ WIARY, Siedlce .2019,  III miejsce  Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus “W żółtych płomieniach liści”, Białystok 2019,  I miejsce (złoto) IV Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów “Polsha Privet”, Białystok 2019.  Wokalistka aktywna zawodowo. Pisze i komponuje. W tym roku planuje wydać swój pierwszy w pełni autorski album „blue memories”. 
 
 

Santiago Bello

Tancerz, reżyser, choreograf. Stypendysta Międzynarodowego Centrum Choreograficznego na Teneryfie, członek Ballets de Tenerife. Uczył się tańca od najlepszych mistrzów w Las Palmas de Gran Canaria, oraz w Konserwatorium Tańca Maria de Avila w Madrycie. Zdał egzaminy z tańca klasycznego w National Association of Teachers of Dancing w Londynie.  Od 2012 roku mieszka w Warszawie, gdzie dla Teatru Rampa stworzył choreografie do spektakli Broadway Street ; The Show, The Best of Andrew Lloyd Webber, MusicaLove, Rent, Rapsodia z Demonem, Kobiety na skraju załamane nerwowego, Oliver Twist... W 2016 r. wyreżyserował w Teatrze Rampa rock operę Jesus Christ Superstar, do której przygotował również pełną choreografię. Jest także autorem choreografii do wieczoru musicalowego Broadway Exclusive, granego na scenach muzycznych w całej Polsce, oraz do polskiego musicalu Prześliczna Wiolonczelistka z muzyką Andrzeja Zielińskiego, wystawianego w Centrum Kultury Katowice. Występuje jako tancerz we wszystkich tych spektaklach. Współpracuje z Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku (Upiór w Operze, Zemsta Nietoperza...), Operą Las Palmas na Wyspach Kanaryjskich oraz Auditorio de Tenerife. Również od 2016 roku pracuje jako choreograf z TVP w programie telewizyjnym "Jaka to melodia" i od 2019 z TVPuls w programie "Gra Muzyka".  W 2018r. Santiago wyreżyserował  w Teatrze Rampa "Twist and Shout", do której przygotował również pełną choreografię. Został również nominowany jako najlepszy tancerz w nagrody im. Jana Kiepury. W roku 2019r. zdobył Nagrodę dla Najlepszego Tancerza w nagrodach muzycznych im. Jana Kiepury. Nominowany również do Najlepszego Choreografa. Od marca 2020 r. Santiago obejmuje stanowisko  kierownika artystycznego sceny muzycznej Teatru Rampa.

Łukasz Bojaczuk

Wokalista, student roku dyplomowego aktorstwa teatru muzycznego PSWA w Białymstoku. Wokalista czynny zawodowo. Udział w spektaklach teatralnych ‘’Za co giniemy?’’, ‘’Antygona’’, „Tylko muzyka”  Teatr Es .‘’Selfie z Alicją w Krainie Czarów’’ , ‘’Romeo i Julia’’  Teatr Tańca Caro Dance. ‘’Akademia Jana Brzechwy’’  PSWA Białystok , ‘’Listy na wyczerpanym papierze’’, Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku. Udział w licznych warsztatach wokalnych - Teatr Muzyczny w Gdyni (klasyka i musical) , twórców musicalu ‘’ Jesus Christ Superstar’’ OiFP w Białymstoku. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie śpiew, oraz Marszałka Województwa Lubelskiego w dziedzinie artystycznej. Laureat i finalista  wielu ogólnopolskich konkursów wokalnych, m.in.: Wygraj Sukces, Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka, Klawe piosenki, Rozśpiewany Wawer. Instruktor śpiewu w VOC Szkoła dźwięków i Szkole musicalowej Songbird Studio Głosu w Białymstoku.

 

Załączniki

  1. Karta Zgłoszenia
  2. Program 2021
  3. Regulamin 2021
  4. Zgoda na przetwarzanie danych
2021-09-07 10:29 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001