Minione edycje

Strona główna » Muzyka » Festiwal SOUNDTRACK » Minione edycje

SOUNDTRACK 2006

foto

10 grudnia 2006r. na I Ogólnopolskim Festiwalu Anglojęzycznej Piosenki Filmowej „SOUNDTRACK” wystąpili najzdolniejsi, młodzi wokaliści z całego kraju: m.in.: Torunia, Ciechanowca, Tych, Ostrowi Mazowieckiej, Warszawy, Lublina, Bartoszyc, Kolna i Łomży. Festiwal rozpoczął się projekcją filmu „Upiór w operze” w sobotę – 9 grudnia w Kinie Millenium. W niedzielę w sali widowiskowej MDK-DŚT odbyły się eliminacje i koncert galowy z udziałem festiwalowych finalistów i Grażyny Łobaszewskiej.

więcej

SOUNDTRACK 2007

Druga edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Anglojęzycznej Piosenki Musicalowej „SOUNDTRACK” przeszła już do historii. Jury z składzie: Grażyna Łobaszewska – przewodnicząca, Kuba Badach, Jacek Malinowski, Mirosław Dziewa, Małgorzta Wagner, po wysłuchaniu 19 młodych wokalistów, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

więcej

SOUNDTRACK 2008

foto

PROTOKÓL z III edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Filmowej i Musicalowej SOUNDTRACK z dnia 21 września 2008r. Jury festiwalowe w składzie: Grażyna Łobaszewska - przewodnicząca, Lora Szafran, Małgorzata Wagner, Mirosław Dziewa, wysłuchało 19 młodych wykonawców którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w dwóch etapach przesłuchań festiwalowych. Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia : Nagrodę Specjalną Festiwalu ( 2.000 zł netto) - Michał Kaczmarek - Ostrów Wielkopolski I Nagrodę ( 1.000 zł.netto) - Dominika Kasprzycka - Skarżysko Kamienna II Nagrodę - Mariusz Opiela - Węgorzewo III Nagrodę - Małgorzata Bigaj - Dąbrowa Górnicza Nagroda rzeczowa za poprawność językową - Michał Kaczmarek - Ostrów Wielkopolski Wyróżnienia : Marta Augustynowicz - Giżycko i Joanna Zubkowicz - Węgorzewo Łomża, dnia 21 września2008r.

więcejSOUNDTRACK 2011

foto

16 - 18 września 2011 Festiwalowe emocje już za nami... VI Edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Filmowej i Musicalowej SOUNDTRACK wygrały do spółki Katarzyna Laszkowska z Suwałk i Małgorzata Janek z Warszawy. Drugie miejsce wyśpiewała Julia Olędzka ze Świecia. Na podium znalazło się także miejsce dla reprezentanta Łomży – Michał Mężeński z eMDeKu zdobył III Nagrodę.

więcej

SOUNDTRACK 2012

foto

22 września 2012r. w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży odbył się VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej SOUNDTRACK. Jury festiwalowe w składzie: Grażyna Łobaszewska - przewodnicząca, Mieczysław Szcześniak, Michał Haratym, Adam Dąbrowski, Gustavo Cuellar po wysłuchaniu prezentacji wokalnych 22. uczestników z całego kraju postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia festiwalowe:

więcej

SOUNDTRACK 2013

foto

22 września 2013r. w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży odbył się VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej SOUNDTRACK. Jury festiwalowe w składzie: Grażyna Łobaszewska - przewodnicząca, Michał Haratym, Gustavo Cuellar po wysłuchaniu prezentacji wokalnych uczestników z całego kraju postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia festiwalowe:

więcej

SOUNDTRACK 2014

Od lewej: Magda Sinoff, Grażyna Łobaszewska, Nikola Lipska, Barbara Tarczewska, Maja Kadłubowska, Ewelina Kisiel, Alicja Weydmann, Przemysław Piotrowski, Jacek Uchański,Fot. Marcin Kossakowski

Festiwalowe zmagania już za nami... W niedzielę, 21 września 2014 r. w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży odbył się IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej SOUNDTRACK. Jury festiwalowe w składzie: Grażyna Łobaszewska - przewodnicząca, Michał Haratym, Gustavo Cuellar po wysłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia festiwalowe:

więcej

SOUNDTRACK 2017

foto

Dominika Krassowaka z Ełku i Karolina Błasik z Lublina zwyciężyły w tegorocznym Ogólnopolskim Festiwalu Anglojęzycznej Piosenki Filmowej Soundtrack. Festiwal wrócił do kalendarza imprez MDK-DŚT po trzech latach przerwy i udowodnił, że piosenka filmowa wciąż jest w cenie, a młodzi wokaliści prezentują wysoki poziom artystyczny.

więcej

SOUNDTRACK 2018

foto

Maja Migała, Wiktoria Mirosz i Wiktoria Perzanowska - to zwyciężczynie tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Anglojęzycznej Piosenki Filmowej Soundtrack, który od jedenastu lat organizują instruktorzy MDK- DŚT.

więcej

SOUNDTRACK 2019

foto

Jury XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Filmowej SOUNDTRACK w składzie ; Lora Szafran – przewodnicząca , Jakub Wocial , Małgorzata Wagner , Urszula Durzyńska po wysłuchaniu 24. uczestników Festiwalu SOUNDTRACK postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia ;

więcej

« · 1 · »
MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001