C.T. Group

Strona główna » Taniec i ruch » Archiwum » C.T. Group

C.T.Group po raz drugi z rzędu mistrzami Europy!

foto

10-13.07.2014 odbyły się Mistrzostwa Europy Federacji IDO w mieście Rimini we Włoszech, w których uczestniczyły formacje taneczne z takich państw jak: Niemcy, Litwa, Anglia, Słowenia, Rumunia, Włochy, Dania, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Holandia, Austria, Czechy, Słowacja, Rosja, Serbia, Szwecja. Nasi tancerze z C.T.Group wywalczyli I miejsce i drugi raz z rzędu zdobyli tytuł mistrzów Europy. W całej historii zawodów IDO tylko im udało się osiągnąć tak wielki sukces.

więcej

C.T.Group po raz drugi w Jaka To Melodia

foto

Łomżyńscy tancerze breakdance z ekipy C.T.Group, zdobywając Mistrzostwo Europy w 2013 roku, zyskali dużą sympatię i popularność w całej Polsce. O ich sukcesach dowiedzieli się również producenci programu "Jaka to melodia?", którzy zaprosili grupę na nagranie odcinka specjalnego programu TVP. Podopieczni Marka Kisiela zaprezentują choreografię do utworu Czesława Niemena "Baw się w ciuciubabkę". Planowana emisja programu nastąpi w maju tego roku. Już dziś zapraszamy do oglądania występu naszych utalentowanych łomżyniaków....

więcej

Zapisy na bezpłatne zajęcia break dance...

foto

Chcesz odnosić sukcesy jak nasi mistrzowie ? Marzą Ci się występy w programach telewizyjnych ? Spróbuj swoich sił i dołącz do C.T. Group...

więcej

Crazy Twisting Group z Łomży znów jest mistrzem Europy!

foto

Nasi bboy,s z CTGroup pod kierunkiem Marka Kisiela 16 czerwca 2013 r. wytańczyli mistrzostwo Europy na Hip-Hop Days Amsterdam w Holandii.

więcej

Bboy’e z C.T.Group wywalczyli udział w Mistrzostwach Świata

foto

Podczas rozgrywanych Mistrzostw Europy IDO European Championship w Słowenii (Koper) w dniach 12-15 lipca, w których udział wzięło 28 państw bboy’e z MDK-DŚT wywalczyli udział w Mistrzostwach Świata. Zdobywając 2. miejsce w kategorii Break dance Teams Adults dostali możliwość wyjazdu na IDO World HipHop, Electric Boogie and Break dance Championships do Bohum, które odbędą się 3-7 października 2012 w Niemczech.

więcej

10 lat C.T.G.

Fot. Joanna Klama

13.04.2012 r. tancerze z C.T. Group świętowali swoje 10 urodziny...

więcej

Łomżyński akcent w "Tylko taniec"

foto

Już dzisiaj (tj. 16.03.2012) o 20.00 będziemy mogli obejrzeć łomżyńska formację CT Group (Crazy Twisting Group) w programie telewzji Polsat - „Tylko Taniec" i wesprzeć naszych tancerzy (dopiero po emisji programu) swoimi głosami na Facebooku. Codziennie każda osoba może oddać 10. głosów przez najbliższe 7 dni czyli 70 głosów łącznie; na stronie

więcej

C.T.Group na żywo w „Tylko Taniec”.

foto

Łomżyńscy tancerze z C.T. Group dostali się do II etapu nowego programu Polsatu "Tylko taniec. Got to dance". Na początku lutego stanęli w Warszawie przed jury: Joanną Liszowską (aktorka), Alanaem Anderszem (tancerz, aktor), Michałem Malitowskim (tancerz)i Krystyną Mazurówną (tancerka, choreograf).

więcej

C.T. Group wystąpi po raz kolejny w TV.

foto

Nasi łomżyńscy tancerze 14 stycznia wzięli udział w castingu do nowego tanecznego programu TV POLSAT „Tylko Taniec”. Program ten ma charakter talent show, w którym wystąpić może każdy! Formuła programu pozwala na prezentację dowolnego stylu tanecznego: balet, taniec towarzyski, breakdance, hip hop, jazz, taniec ludowy, taniec brzucha, taniec przy rurze, dancehall! Można występować solo, w parach albo z całą formacją taneczną!

więcej

Bboy’e z MDK-DŚT

foto

W minioną niedzielę (5.06.2011) w Olsztynie odbyła się czwarta edycja warsztatów tanecznych połączonych z zawodami o nazwie TRUE SCHOOL WORKSHOPS 4. Nasi tancerze wzięli udział w B-Boy Jam w dwóch kategoriach do i powyżej 16 lat. W młodszej kategorii czołowe miejsca zajęli: Kacper Zientalski (C.T.Group) – I miejsce i Sebastian Rydzewski (C.T.Kidz) – II miejsce. W starszej kategorii drugie miejsce wywalczył Adrian Parzych (C.T.Group).

więcej

C.T.Group wygrywa kwalifikacje na Mistrzostwa Świata Battle Of The Year International

foto

W minioną sobotę (21.05.2011) nasi tancerze z C.T.Group wzięli udział w największej Hip Hopowej imprezie tego roku. „HipHop Connection” skupia wokół siebie ludzi zajmujących się grafitti, mc, dj oraz bboy's. Tegoroczna edycja imprezy odbywała się w Austrii.

więcej

Łomżyńscy tancerze na deskach Teatru na Woli

foto

W miniony weekend (13-15 maja 2011r.) odbył się w Warszawie Hip Hop Groove Festival IV, na którym nie mogło zabraknąć naszych łomżyńskich tancerzy z C.T.Group i B.K.Team. Co roku, od początku trwania Festiwalu, dostajemy zaproszenie od organizatorów na tą imprezę. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, dlatego też bardzo poważnie podchodzimy do każdej edycji i przygotowywujemy coś nowego, specjalnego i widowiskowego.

więcej

Kolejny weekend z sukcesem tancerzy z MDK-DŚT

foto

W minioną sobotę (26.03.2011) tancerze z najmłodszej łomżyńskiej grupy break dance C.T.Kidz uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Break dance „Master of Class”, który odbył się w Ośrodku Kultury Ochota w Warszawie. Zawody odbywały się w systemie bitew 2 vs 2. Łomżę reprezentowali Łukasz Szeligowski i Damian Dzięgielewski, którzy wywalczyli zaszczytne 2. miejsce w kategorii do lat 15-stu. Dodajemy, że w zeszłorocznej edycji tych zawodów to również łomżyniacy stali na podium: 1. miejsce Adrian Parzych i 2. miejsce Kacper Zientalski.

więcej

Podopieczni Marka Kisiela na podium

foto

W miniony weekend łomżyńscy tancerze uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Break Dance „Breakmania 2011”, który odbył się w sobotę (19.03.2011r.) w Kętrzynie. Podopieczni Marka Kisiela startowali w dwóch kategoriach B-girl battle (16 uczestników) oraz Kids battle (25 uczestników).

więcej

C.T.G. w TV Polonia

foto

Łomżyńska formacja C.T.Group (Crazy Twisting Group) w najbliższym czasie wystąpi w nowym programie TVP Polonia - "Gra w miasta", który ma formę teleturnieju krajoznawczego poszerzającego wiedzę o Polsce i najciekawszych zakątkach naszego kraju. Prowadzące program to wystylizowane na „agentki” dziennikarki tropiące najbardziej fascynujące tajemnice polskich miast.

więcej


C.T.Group oraz łomżyńska młodzież po raz kolejny doszkala się u najlepszych

foto

Pod okiem Bboy-a Machine w dniach 11 - 12 maja 2009 nasi łomżyńscy tancerze będą brali udział w 2 dniowych Międzynarodowych Warsztatach break dance, które jak zwykle odbędą się w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży.

więcej


Crazy Twisting Group walczą o udział w programie „Mam Talent”

foto

Chłopaki z C.T.G. stosunkiem głosów 2 : 1 wytańczyli możliwość udziału w programie „Mam Talent” organizowanym przez TVN. Cały program poprowadzą: Szymon Hołownia i Marcin Prokop. Pierwszym etapem były eliminacje, które odbyły się w pięciu miastach polski (Poznań, Gdańsk, Wrocław, Warszawa i Chorzów) w którym wyłoniono ok. 500 uczestników. Nasza ekipa uczestniczyła w castingu w Chorzowskim Centrum Kultury.

więcej

CTG Wicemistrzami Świata

foto

W dniach 11-15 czerwca 2008r. odbyły się Mistrzostwa Świata federacji IDO „Hip Hop Day’s” w Bremen w Niemczech. Nasza ekipa jako jedyna z Polski stawiła czoło innym formacjom, m.in.z Francji, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Słowenii oraz Niemiec. Po prezentacji 4. minutowego show zostaliśmy wybrani do finałowej walki o pierwsze miejsce z gospodarzami - niemiecką ekipą Los Caballeros.

więcej

« · 1 · 2 · »» · »
MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001