Wirująca Strefa

Strona główna » Taniec i ruch » Archiwum » Wirująca Strefa

Ogólnopolski Turniej Tańca Młodzieżowego WIRUJĄCA STREFA

Turniej ma zasięg ogólnopolski - uczestniczą w nim soliści i formacje różnych stylów (break dance, electric boogie, funky, hip hop, freestyle, disco) z różnych stron kraju. W pierwszej edycji wzięło udział około 300 uczestników m.in. z Gdańska, Bydgoszczy, Warszawy, Białegostoku, Szczytna, Rudy Śląskiej, Olsztyna, Torunia i Łomży. Tancerze startowali w wielu kategoriach wiekowych - byli mali adepci oraz najlepsi mistrzowie. Dbamy o to, by poziom i ranga tego przeglądu były jak najwyższe i dały mu możliwość zaistnienia wśród najlepszych tego typu imprez w Polsce.

Wirująca strefa to pomysł ludzi od zawsze związanych z tańcem, to wielkie przedsięwzięcie, które łączy ludzi z całej polski - razem tworząc atmosferę i klimat miasta tańca. Wyznaczyliśmy czas i miejsce, gdzie każdy kto kocha taniec może pokazać swoją kreatywność, pomysłowość i umiejętności oraz sprawdzić swój styl przeciwko innemu tancerzowi z innego krańca polski. Z roku na rok nabieramy doświadczenia i staramy się dawać od siebie jak najwięcej, nie mówiąc o rzeczach materialnych, bo dajemy im serce. Dla nich poświęcamy nasz czas i wysiłek, aby przez gorąco-klimatyczne 2 dni widzieć uśmiech na ich twarzach.


Poświecenie i ciężka praca osób związanych z tym projektem już od wielu lat nagradzana jest pozytywnymi opiniami tancerzy i widzów. Staramy się by co roku komisja sędziowska była reprezentowana przez osoby o ogromnym talencie i wiedzy, która pozwoli by oceny były jak najbardziej obiektywne. Dla organizatorów w ten szczególny weekend czas staje w miejscu, w połowie października nastaje czas oczekiwania czy i tym razem "damy rade". W końcu jest to turniej przeznaczony dla osób, które kochają taniec, muzykę która wypełnia ich serca i czas, który poświęcają by przyjechać do Łomży by rywalizować o tytuł najlepszego jest wart starań i pomocy osób życzliwych dla tego przedsięwzięcia. Co roku staramy się by "ciśnienie rosło", nagrody były z najwyższej półki, a wszystko uwieńczone zostaje After Party w doborowym towarzystwie tancerzy.

2008-06-30 14:17 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001