Taneczny mix

Strona główna » Taniec i ruch » Archiwum » Taneczny mix

O zajęciach

  • O zajęciach
Czy Twój maluszek uwielbia radosne podrygi w rytm muzyki? Czy już teraz widzisz w nim małego tancerza? Taneczny Mix to zajęcia z tańcem i muzyką, które pozwolą rozwinąć miłość do tańca!

Zapraszamy dzieci od 4 lat. Najstarsi - uczą się w szkole podstawowej. Tak młody wiek to najlepszy czas, by rozpocząć naukę tańca.

Idea zajęć jest prosta. Zaczynając od zabawy, chcemy wprowadzać dzieci w świat tańca, pokazać, że taniec niejedno ma imię, są różne style, ale liczy się też wyobraźnia. Dzieci uczą się słuchać i wyrażać ciałem swoje emocje, poznają nowe kroki, kształcą słuch i dobrze się bawią.

Zajęcia prowadzi Anna ŁASKARZEWSKA, absolwentka Choreografii i Teorii Tańca na Uniwersytecie Fryderyka Chopina w Warszawie, dyplomowany instruktor tańca współczesnego. Od 2011 roku tancerka Grupy Przejściowej, brała udział w wielu projektach oraz spektaklach Podlaskiego Stowarzyszenia Tańca m.in  "Poczekalnia", "The Fairy Queen", „Uroda Życia”, „R.A.M.A” w choreografii Karoliny Garbacik. Współpracuje z Białostockim Teatrem Lalek przy spektaklu "Karnawał Zwierząt" oraz Teatrem Dramatycznym w Białymstoku („Romeo i Julia”). Swoje umiejętności taneczne rozwija na warsztatach oraz festiwalach tańca pod okiem cenionych pedagogów m.in tj. Dawid Lorenc , Natalia Iwaniec, Igor Podsiadły, Witold Jurewicz, Anna Krysiak, Iwona Olszowska, David Zambrano. W tańcu stawia na wszechstronność i kreatywność. Lubi czerpać z innych technik oraz wykorzystywać improwizację do poszukiwania nowych rozwiązań. Uwielbia pracę z dziećmi, ich energia oraz wyobraźnia jest dla niej niezwykle inspirująca.

ZOBACZ FILM

"Mały Broadway Miejski Dom Kultury w Łomży zaprasza dzieci kochające tańczyć!" WWW.MYLOMZA.PL

2017-11-29 13:53 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001