Chemia i OCN

Strona główna » Muzyka » Scena Rockowa » Archiwum » 2014

Chemia i OCN

Chemia i OCN
Fot. Marcin Kossakowski
  • Chemia i OCN
  • Chemia i OCN
  • Chemia i OCN
  • Chemia i OCNFot. Robert Bukowski
  • Chemia i OCNFot. Robert Bukowski
Data: 14 marca 2014
Start: 19.00
Miejsce : Klub PopArt, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3
Support : Yoshimitsu / Łomża
Bilety w dniu koncertu : 30 zł (KRS : 20zł*)
Przedsprzedaż : 20 zł (KRS : 15 zł*)

W miniony piątek na rockowej scenie MDK-DŚT zagrał znany i lubiany zespół Chemia, który wyruszył w drugą trasę koncertową promującą najnowszy album “The One Inside”! Trasa objęła kilkanaście miast, które w dużej części nie były wcześniej odwiedzone przez zespół. Głównym partnerem Chemii w tej trasie został zespół rockowy OCN (wcześniej Ocean). Wybór partnera determinowało nie tylko stylistyczne zamiłowanie do melodyjnego rocka, ale również w podobieństwie do Chemii - aktywność na arenie międzynarodowej i polsko - angielski materiał.

Krążek Chemii "The One Inside" wydany został zeszłej jesieni. Po sukcesach singli "Hero", "Bondage of love" oraz udanych koncertach w Kanadzie, zespół zdecydował się na kolejną trasę po Polsce. W kwietniu Chemia ponownie wybiera się do studia Briana Adamsa do Vancouver, aby tam zarejestrować materiał na kolejną płytę, która prawdopodobnie ukaże się w Polsce jeszcze w tym roku. Podczas koncertu oprócz sprawdzonego już materiału, Chemia wykonała kilka wybranych, najnowszych, nigdzie nie prezentowanych wcześniej utworów.

W karierze zespołu OCN przełomowy okazał się konkurs zorganizowany przez jeden z największych europejskich festiwali, węgierski Sziget. Wraz z początkiem 2013 roku zespół dołączy do światowego katalogu artystów firmy Warner Music Group. Międzynarodowy kontrakt uwzględnia wydanie pierwszej angielskojęzycznej płyty zespołu pod tytułem "Waterfall".

Yoshimitsu - to duet rytmiczno-melodyczny, w którego skład wchodzą Cosmo (gitara i wokal) oraz Cosmic (perkusja i wokal). Grają brudno i w miarę szybko:-)

Więcej info znajdziecie na:


www.chemiasound.com
www.facebook.com/chemiasound

www.ocnband.com
www.facebook.com/OCNpl

Czytaj także : "Ocean pełen rockowej chemii" na 4 lomza.pl

Zdjęcia z koncertu : Marcin Kossakowski i Robert Bukowski

2014-02-19 12:00 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001