Redroom / Dogbite / Ftz&Baks

Strona główna » Muzyka » Scena Rockowa » Archiwum » 2014

Redroom / Dogbite / Ftz&Baks

Redroom / Dogbite / Ftz&Baks
fot. Marcin Kossakowski
  • Redroom / Dogbite / Ftz&BaksRedroom
  • Redroom / Dogbite / Ftz&BaksDogbite
  • Redroom / Dogbite / Ftz&Baksfot. Marcin Kossakowski
  • Redroom / Dogbite / Ftz&Baksfot. Marcin Kossakowski
  • Redroom / Dogbite / Ftz&Baksfot. Marcin Kossakowski
  • Redroom / Dogbite / Ftz&Baksfot. Marcin Kossakowski
Data : 29 sierpnia 2014r.
Godzina : 19:00
Miejsce : Klub PopArt
Bilety: 10 pln, a dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny – 7 zł

REDROOM / Rock / Warszawa

RedRoom powstał w 2009 roku. Zespół od początku postawił na granie dużej ilości koncertów, by w ten sposób dotrzeć do jak największego grona słuchaczy. I to przyniosło oczekiwane skutki. Dziś grupa ma na koncie już prawie 150 występów w całym kraju i za sobą fonograficzny debiut, płytę "Kamienice i Neony".

Rok 2012 to rok, w którym formacja dojrzała, zarówno muzycznie, jak i brzmieniowo. To również bardzo owocny rok na scenie. RedRoom spotkał się na niej m.in. z zespołami IRA, Carpe Diem, Mech, Enej czy Poparzeni Kawą Trzy. Największym wydarzeniem był jednak koncert na jednej z największych scen w Europie, w warszawskiej Strefie Kibica. Warto również odnotować akustyczny mini-koncert formacji na antenie Roxy FM (dziś Rock Radio), w audycji Temat Rzeka w Radiu Roxy.

Przełom roku 2013/2014 to przełom w historii zespołu. RedRoom – regularne koncerty i promocja materiału z wydanej w kwietniu płyty.

Gotowy jest również pierwszy teledysk grupy do utworu „Isabella”. Produkcją zajął się duet Mateusz Kucharski i Krzysztof Trela. W roli głównej wystąpiła Klaudia Derebecka, aktorka znana szerszej publiczności z serialu „Złotopolscy”.

https://pl-pl.facebook.com/zespolredroomDOGBITE / punk reggae ska / Warszawa

Grupa Dogbite pojawiła się na rynku fonograficznym 2002 roku promując swoim utworem słynny film Marka Koterskiego „Dzień świra”. Zespół ma na koncie cztery płyty autorskie. Dodatkowo Dogbite pojawił się na składance Polskiego Radia „Od czapy zestaw” i na specjalnym wydaniu DVD "Dzień świra". Jedna z piosenek zespołu wykorzystana była w kampanii reklamowej fundacji „Rak’n Roll” i wyświetlana w blokach reklamowych większości kanałów telewizyjnych w Polsce. Grupa uczestniczyła we wszystkich dużych festiwalach, takich jak Przystanek Woodstock, WOŚP i Jarocin Festival. Zespół na przestrzeni lat wypracował swój charakterystyczny i natychmiast rozpoznawalny styl opierający się na korzeniach punky- raggae i chóralnie odśpiewanych refrenach. Barwy Dogbite to żółty i czarny.

https://myspace.com/dogbiteband


Ftz & Baks

To tworzący od około dwóch lat łomżyński skład; chłopaki za swój cel obrali rozbudzenie łomżyńskiej sceny rapowej.

http://pl-pl.facebook.com/ftzibaksofficial

Zdjęcia z koncertu : Marcin Kossakowski

2014-08-14 10:28 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001