2012

Strona główna » Taniec » Archiwum » Wirująca Strefa

2012

Data: 20 - 21 października 2012
Miejsce: Hala Sportowa ul.Ks. Anny 18
20.10 / sobota / Hip Hop - House - Popping / od godz. 11.30
21 .10 / niedziela / Bboying / od godz. 14.00
Bilety: 10 zł - 1 dzień

11. Ogólnopolski Turniej Tańca Młodzieżowego WIRUJĄCA STREFA już za nami. W turnieju uczestniczyli tancerze z różnych stron kraju i z zagranicy, reprezentując różne style taneczne - HipHop Dance, House Dance, Loking, Popping, Breakdance. Łomżyńska publiczność miała okazję zobaczyć tancerzy znanych z programów telewizyjnych tj. „You Can Dance” czy „Mam Talent”. Popisy wszystkich uczestników oceniało międzynarodowe, profesjonalne jury. Poniżej lista wyników...

SHOW CASE
I - FAIR PLAY SIKORKI / BIAŁYSTOK
II – FAIR PLAY CHŁOPY / BIAŁYSTOK
III – FURIACI / OLSZTYN

HIP HOP DANCE SOLO
I – ANNA MARIA RYFA / TST WARSZAWA
II – PAULINA SZCZĘSNOWICZ / ENZYM CREW GDAŃSK
III – PAWEŁ SOKOŁOWSKI / ENZYM CREW GDAŃSK
IV – EWA IWON / TST WARSZAWA

HOUSE DANCE SOLO
I – EWA BIELAK / CO JEST? CREW WROCŁAW
II – ADAM KARPIŃSKI / CO JEST? CREW WROCŁAW
III – PAULINA SZCZĘSNOWICZ / ENZYM CREW GDAŃSK
IV – EWA IWON / TST WARSZAWA

HIP HOP DANCE DUETY
I – EWA IWON & ANNA MARIA RYFA / TST WARSZAWA
II – KRZYSZTOF KULING & KASIA WIATROWSKA / BIAŁYSTOK
III – EWA BIELAK & ADAM KARPIŃSKI / CO JEST? CREW WROCŁAW
IV – AGNIESZKA FULI & MARTYNA BOROWIEC / AZYL ZABRZE

POPPING SOLO
I – MICHAŁ KACZOROWSKI / EK WŁOCŁAWEK
II – ADRIAN LIPSKI / WŁOCŁAWEK
III – DAMIAN BIEŃKOWSKI / OLSZTYN
IV – ADAM WARCHOŁ / GDAŃSK

LOCKING SOLO
I – CAROLINA HAVERVALL / WHAT CAME OUT THE MOTHERSHIP SZTOKHOLM
II – MARTA JAREMIN / GDYNIA
III – MATEUSZ DREWNO / BIAŁYSTOK
IV – MARCIN MACHAJ / IN FLOW KRAŚNIK

HIP HOP DANCE BATTLE
I – EN CHIEN / FRANCJA
II – Kee Bs GIRLS / POZNAŃ
III – ENZYM CREW / GDAŃSK
IV – YGREK / GLIWICE

B-GIRL BATTLE
I – B-GIRL LADY FLOW – AGATA FORMAJSTER / Most Broken Crew
II – B-GIRL AGT – AGATA GŁOWACKA / SIEDLCE
III – B-GIRL ŁANIA - ANNA SOBOCIŃSKA / ŁOMŻA
IV – B-GIRL ZOFIJA – ZOFIA FRĄCKIEWICZ / KĘTRZYN

KIDS BATTLE
I – BBOY GUMIŚ – KAMIL GUMIŃSKI / LIPSKO
II – BBOY KANGUR – KACPER ZŁOTKOWSKI / BIAŁYSTOK
III – BBOY KAMIL – AMIL BIŁECKI / KATOWICE
IV – BBOY SEBO – SEBASTIAN SZABŁOWSKI / ŁOMŻA

BREAKDANCE 1VS1
I – BBOY LUSSY SKY – OLEKSANDR LOZINSKYI / UKRAINA
II – BBOY ADASIOWY – ADAM KOZŁOWSKI / WARSZAWA
III – BBOY APACHE – SERGIJ KONDRATCKI / UKRAINA
IV – BBOY WICKED – SZYMON KASPRUŚ / GDAŃSK

BREAKDANCE 3VS3
I – MAGIC FRONT / UKRAINA
II – DEPILS ORIGINALS / ŁOTWA
III – MAS LION KILLARZ / POLSKA
IV – EUDEZET SKILLZ / ŁÓDŹ

Turniej organizowany jest pod patronatem Prezydenta Łomży
i dofinansowany z budżetu miasta w ramach
„Łomżyńskiego Programu Profilaktyki
i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Patologii Społecznej”.




Więcej informacji na: www.wirujacastrefa.bo.pl

Załączniki

  1. HIP HOP SOLO
  2. HIP HOP DUETY
  3. HIP HOP BATTLE
  4. LOKING SOLO
  5. POPPING SOLO
  6. HOUSE DANCE SOLO
  7. SHOW CASE
  8. B-GIRL BATTLE
  9. BREAKDANCE 1VS1
  10. BREAKDANCE 3VS3
  11. BREAKDANCE KIDS BATTLE
2012-09-10 10:52 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001