Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

VII Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

Wręczenie nagród laureatom konkursu oraz koncert zespołu Czerwony Tulipan

VI Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

26 kwietnia 2008 roku w Galerii Pod Arkadami na Starym Rynku w Łomży odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie szóstej edycji Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki i wręczenie nagród laureatom. jury w składzie: Krzysztof Kuczkowski, Wojciech Kass i Anna Szczyglewska po przeczytaniu wszystkich tekstów poetyckich, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

V Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

27 kwietnia 2007 w Galerii ”BONAR” odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie V Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki i wręczenie nagród laureatom. Jury w składzie: Barbara Kulka, Andrzej Zaniewski, Wojciech Kass po przeczytaniu wszystkich tekstów poetyckich, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

IV Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

11 lutego 2006 w Galerii ”BONAR” odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom IV Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki. Głównym sponsorem konkursu od pierwszej edycji pozostają Zakłady Spożywcze „BONA” w Łomży. Corocznymi fundatorami nagród są również Prezydent Miasta Łomża za wiersz o tematyce łomżyńskiej, Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży, Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych Kultury (organizator konkursu), Agencja Turystyczna Baltica Travel i Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży.

III Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

12 lutego 2005 roku w Galerii ”BONAR” przy ul. Wojska Polskiego 3 odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom III Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki. Regulamin konkursu skierowany był do wszystkich osób piszących poezję, zarówno zrzeszonych w związkach twórczych, jak i niezrzeszonych.

II Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

31 stycznia 2004 roku w Galerii „Pod Arkadami” odbyło się rozstrzygnięcie i wręczenie nagród laureatom drugiej edycji Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki. Podobnie jak w roku ubiegłym warunkiem udziału w konkursie było zgłoszenie dwóch tekstów poetyckich, w tym jednego związanego z Łomżą.

I Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

31 stycznia 2003 roku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie I Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki. Jury po zapoznaniu się z wszystkimi tekstami postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:

« · «« · 1 · 2 · »